12 Mart 2023

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ THY TEKNİK’TEKİ BAŞTEMSİLCİ VE TEMSİLCİLERİMİZLE İSTİŞARE TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ


Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu örgütlü olduğumuz en büyük işyerlerimizden biri olan THY Teknik AŞ’de baştemsilci ve temsilcilerimizle İstanbul’da bir araya gelerek, çeşitli değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kılıç ve Aydın Baysal ile Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’ın katıldığı toplantıda İstanbul Avrupa Havacılık Şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimiz hazır bulundu.
Toplantıda THY Teknik AŞ’deki mevcut durumdan sendikal faaliyetlerimize, üyelerimizin talep ve beklentilerinden çalışma hayatındaki gelişmelere kadar birçok konu ele alındı.

Genel Yönetim Kurulumuz, Kahramanmaraş merkezli 11 ilde meydana gelen depremde mağduriyet yaşayan vatandaşlarımız ve üyelerimiz için yapılan çalışmalara dair bir bilgilendirme de yaparak, yaraları hep birlikte saracağımızı ifade edip, THY Teknik AŞ’den deprem bölgesindeki çalışmalara katkı verenlere teşekkür etti.

Genel Yönetim Kurulunun yapmış olduğu konuşmaların ardından şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimiz de söz alarak, kısa birer durum değerlendirmesi yapıp, işyerimizdeki son gelişmeleri ve üyelerimizin beklentileri hakkında bir konuşma yaptı.

Toplu fotoğraf çekimiyle birlikte toplantı sona erdi.