29 Nisan 2019

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ KARDEŞ SENDİKALARIMIZIN KONGRELERİNE KATILDI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Konfederasyonumuz Hak-İş’e bağlı sendikaların farklı tarihlerde yapılan olağan genel kurullarına katıldı.

Genel Başkanımız Değirmenci’ye, kongrelerde Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner ve Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu eşlik etti.

Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, ilk olarak Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde 22-24 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Hizmet-İş Sendikasının 13. Olağan Genel Kurulu’na katıldı. 

Genel kurul sonunda, Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, güven tazeleyen Genel Başkan Mahmut Arslan’ı ve yönetimini kutlayarak, yeni dönemde çalışmalarında başarılar diledi.


Öte yandan Genel Başkanımız Değirmenci, genel kurula katılan AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki ile bir araya gelerek, sohbet edip, istişarelerde bulundu.

Daha sonra Değirmenci ve genel yönetim kurulumuz, 13 Nisan 2019 tarihinde The Green Park Otel’de yapılan Öz Büro-İş Sendikasının 3. Olağan Genel Kuruluna katılarak, Öz Büro İş Sendikası Genel Başkanı Baki Gülbaba ve ekibine yeni dönemin Türk emek hareketine hayırlı olması temennisinde bulundu.


Genel Başkanımız Değirmenci, 20 Nisan 2019 tarihinde Kızılcahamam Çam Otel’de gerçekleştirilen Öz Gıda-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kuruluna katılarak, Genel Başkan Mehmet Şahin ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini iletti.


Konfederasyonumuz Hak-İş’e bağlı kardeş sendikamız Öz Orman-İş’in Ankara’da yapılan 4. Olağan Genel Kuruluna katılım sağlayan Değirmenci ve genel yönetim kurulumuz, Genel Başkan Settar Aslan ve yönetim kurulu üyelerine yeni dönemde başarılı çalışmalar temennisinde bulundu.


Son olarak genel yönetim kurulumuz, kardeş sendikalarımız Liman-İş ve Öz İletişim-İş’in genel kurullarına katılarak, başarı dileklerini ifade ettiler.