7 Eylül 2017

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ KARDEMİR A.Ş.’DE ÇALIŞAN ÜYEMİZİN EVİNİ ZİYARET ETTİ

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, örgütlü olduğumuz KARDEMİR A.Ş.’de çalışan üyemizin evine misafir oldu.

Karabük Şube Yönetimimiz ve sendika temsilcilerimizin de eşlik ettiği ziyarette, Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Ramazan ve İlknur Kaymakçı çiftiyle akşam yemeği yedi.

Genel Başkanımız Değirmenci,  Nakliyat Lojistik Bölümü Cer Atölyesi’nde çalışan üyemiz Ramazan Kaymakçı’ya geçirdiği iş kazasından ötürü geçmiş olsun dileklerini iletti. Değirmenci, Çelik-İş Sendikası olarak sadece çalışma ortamında değil sosyal yaşantınızda da sizlerle buluşmak, sohbet etmek bizler için mutluluk verici. Bizi buralara kadar sizlerin güleryüzü ve samimiyeti getirdi. Bizlere kapınızı açtığınız ve evinize misafir ettiğiniz için teşekkür ediyorum” dedi.


 

Üyemiz Ramazan Kaymakçı ise, ziyaretlerinden dolayı kendisinin ve ailesinin büyük bir sevinç duyduğunu dile getirdi. Kaymakçı, “Genel Başkanımızı ve Genel Yönetim Kurulumuzu evimizde misafir etmek bizim için de onur ve gurur verici. Bir kez daha Genel Başkanımıza ve Genel Yönetim Kurulumuza teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.