6 Aralık 2018

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ KARABÜK’TE BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNDU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve beraberindeki Genel Yönetim Kurulumuz, Karabük’te bir dizi temaslarda bulundu.

Etkinliklerde, Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Karabük Şube Başkanımız Ulvi Üngören ve şube yöneticilerimiz eşlik etti.

İlk olarak geçtiğimiz günlerde Karabük Kardemir Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Kamil Güleç’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi. 

Güleç’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunan Değirmenci, yaklaşan toplu iş sözleşmesi öncesinde bir araya gelmiş olmaktan duyduğu memnuniyeti de iletti. 


Ziyarette, Kardemir’deki üyelerimizin refah ve mutluluklarının daha da artırılması için neler yapılabileceği istişare edildi. 

Daha sonra Kardemir’de Yatırımlar Koordinatörlüğü görevini sürdürürken mevcut görevinin yanı sıra Genel Müdürlüğe vekaleten atanan Mansur Yeke’ye de hayırlı olsun ziyareti bulunuldu. 


KARABÜK TEŞKİLATIMIZLA AKŞAM YEMEĞİ YENİLDİ

Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, ziyaretlerin ardından Karabük şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimizle akşam yemeğinde bir araya geldi. 

Yemekte Değirmenci, Kardemir toplu iş sözleşme sürecinin yakın zamanda başlayacağını, üyelerimizin beklentilerini karşılayacak bir sözleşme sürecinin tamamlanması için tüm çalışmaları yapacaklarını kaydetti. 


İSKENDERUN’DAKİ ÜYEMİZE KARABÜK’TE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkanımız Değirmenci ve beraberindeki heyetimiz, İskenderun’daki üyemizle Karabük’te bir araya geldi. Değirmenci, İSDEMİR’de alınteri akıtan üyemiz Atilla Altuğ’u ve ameliyat olan babası Mehmet Altuğ’u Karabük’teki Medikar Hastanesinde ziyaret ederek, acil şifalar diledi.


GENÇ SPORCULARA HEDİYE VERİLDİ

Karabük’te güreş ve boks yapan ve dünya çapında dereceye giren gençlere hediye verildi. 

Dünya Güreş Şampiyonasında ikinci olan Osman Yıldırım ve Dünya Boks Şampiyonasında üçüncü olan Elif Güneri ile Karabük Şubemizde bir araya gelen Değirmenci, genç sporculara başarılarının devamını dileyerek, hediye takdiminde bulundu.