5 Ekim 2023

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ İŞVERENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Marmara Bölgesinde faaliyet gösteren sendikamızın yetkili olduğu işyerlerinin işverenleri ve işveren vekilleriyle Gebze’de bir araya geldi.

Toplantıya Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak ile üyelerimizin alınteri akıttığı Gebze başta olmak üzere Marmara Bölgesindeki işletmelerin işverenleri ve işveren vekilleri katıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Başkanımız Değirmenci, “Her ne kadar sendikamızın mevcut konumunu devam ettirmesi, büyüyüp-kendini geliştirmesi için bu program düzenlenmiş olsa da, aslında buradaki herkes, tek bir ortak payda için burada bulunuyor. O ortak payda da ‘Büyük Türkiye’ hayalimizdir.  Ortak paydamız, ‘Türkiye Yüzyılı’ hedefine katkı vermektir. Ortak paydamız, işçisinin de, işverenin de, hatta sendikasının da memnun ve mutlu olduğu bir ortamı tesis etmektir. Üyelerimizin işini işimiz, işyerlerini işyerlerimiz bilip, bu bilinçle yaşanabilir bir çalışma ortamı oluşması öncelikli hedefimizdir” ifadelerini kullandı.

Daha sonra tek tek söz alan işveren ve işveren vekilleri, işyerlerindeki mevcut durumdan üyelerimizin refah ve mutluluğunun daha da artırılması noktasında her türlü işbirliğine hazır olduklarını belirttiler.

Karşılıklı iyi niyet temennilerinin ardından toplantı sona erdi.