14 Haziran 2023

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ İSTANBUL 1 NO’LU VE 2 NO’LU ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTILARINA KATILDI

Sendikamızın Genel Yönetim Kurulu, işyeri temsilci ve baştemsilcilerimizin yer aldığı İstanbul 1 No’lu ve İstanbul 2 No’lu Şubelerimizin ayrı ayrı düzenlenen Temsilciler Meclisi toplantılarına katılarak, şube yönetimleri ve temsilcilerimizle görüş alışverişinde bulundu.

Temsilciler meclisi toplantılarına Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Şerafettin Koç ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak katılırken, İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Hasan Şam ve şube yönetimimiz ile İstanbul 1 No’lu Şube Sekreterimiz Mehmet Bozkurt ve şube yönetimimiz ile işyeri temsilcilerimiz toplantılarda yer aldı.

Her iki şubemize bağlı Sendikamızın yetkili olduğu işyerlerindeki çalışmalarının değerlendirildiği toplantılarda, sendikal yaşamdan, çalışma hayatına ve metal sektörüne, ülke gündeminden işyelerimizdeki mevcut duruma varana kadar birçok konu ele alındı.

İşyeri temsilcilerimizin görüş ve önerilerini dile getirdiği toplantılarda İstanbul’daki yetkili olduğumuz işyerlerimiz hakkında da istişarelerde bulunuldu.
Daha sonra Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Merve Özaydın’ın katılımıyla işyeri temsilcilerimize yönelik sendikal yaşama ve çalışma hayatına dair bir eğitim programı düzenlendi.

Eğitimlerden sonra toplu fotoğraf çekiminin ardından program son buldu.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ GAMAK İŞYERİMİZDE ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

Şubelerimizdeki programların ardından Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Kılıç, Aydın Baysal, Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak, Şube Başkanımız Hasan Şam, şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimizle birlikte yetkili olduğumuz İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki GAMAK Makina’da alınteri akıtan üyelerimizi ziyaret etti.

Tezgah başlarında üyelerimizle bir araya gelen Genel Merkez yöneticilerimiz, üyelerimizle sohbet ederek, talep ve beklentileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.