21 Mayıs 2019

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ ÇALIŞMA BAKANLIĞI BÜROKRATLARIYLA İFTARDA BULUŞTU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bürokratlarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Recep Akyel, Ferhan Öner, Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu ve sendikamızda görevli personellerin katılım sağladığı iftar yemeğine; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan Çalışma Teftiş Kurulu Başkanı Hulusi Ay ve Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Baş, Ankara İŞKUR İl Müdürü Arif Ay ve çok sayıda bakanlık bürokratı katıldı.


Genel Başkanımız Değirmenci, “Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın birbirinden kıymetli bürokratlarıyla güzel bir Ramazan akşamını idrak etmenin sevincini, huzurunu yaşadık. Bu ülke emekçisine hizmet eden, işçi hak ve menfaatlerinin korunmasında kıymetli emekleri bulunan bürokratlarımıza teşekkür ederiz” diye konuştu. 

Çalışma Teftiş Kurulu Başkanı Hulusi Ay ise iftar programından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çalışma Genel Müdürü Nurcan Önder de emeğin temsilcileriyle bir araya gelmekten, görüş alışverişinde bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını kaydetti.