1 Mayıs 2024

GENEL YÖNETİM KURULUMUZ 13.ÇALIŞMA MECLİSİ YEMEĞİNE KATILDI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, beraberindeki Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç ve Karabük-KARDEMİR’den gelen bir grup üyemizle birlikte 30 Nisan 2024 tarihinde Cumhurbaşkanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen, 13. Çalışma Meclisi Yemeği’ne katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen yemek programına Genel Yönetim Kurulumuzun yanı sıra Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Genel Başkanı Mahmut Arslan, konfederasyonumuza bağlı kardeş sendikalarımızın genel başkan ve yardımcıları ile Çalışma Meclisi’nin diğer tarafları, işçiler ve basın mensupları katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yemek sonrası yaptığı konuşmada, Çalışma Meclisi’nin üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde misafir etmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, helal rızık peşinde koşan tüm işçilere selam ve sevgilerini iletti.

Programda Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a KARDEMİR’e geçtiğimiz aylarda 600’den fazla işçi alımını sağladığı için teşekkür eden Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Erdoğan da, Özçelik-İş Sendikası’na, üyelerine ve Karabük halkına selamlarını iletti.