4 Nisan 2018

GENEL MERKEZ YÖNETİMİMİZ SEYDİŞEHİR ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER MECLİSİNE KATILDI

 

 

Sendikamızın Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreteri Ferhan Öner, Seydişehir Şubemizin Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı. 

Genel Merkez Yönetimimizin başkanlığında yürütülen Temsilciler Meclisinde, Seydişehir Şube Başkanımız Ferhat Çelikbaş, şube yönetimimiz ve sendika temsilcilerimiz hazır bulundu. 

Toplantıda, Çelik-İş’in sendikal faaliyetlerinden çalışma hayatındaki gelişmelere ve Seydişehir Şubemize bağlı örgütlü olduğumuz Eti Alüminyum A.Ş.’de çalışmakta olan üyelerimizin ortak talep ve beklentilerine kadar birçok konu görüşülüp ele alındı. 


Sendikamızın son 1 yılda rekor bir büyüme gerçekleştirerek 45 binlere kadar ulaştığını ve her geçen gün yeni işyerlerinde örgütlenerek üye sayısını artırdığını belirtten Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, üyelerimizin çalışma ortamındaki huzurunun bozulmaması için ellerinden gelen her türlü gayreti ve çalışmayı sürdürdüklerini söyledi. 

Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner ise, işyerinde örgütlülüğün sağlanarak devam etmesinde ve sendikal faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde temsilcilerimizin etkin bir rolü olduğunu vurguladı. 

Toplantı, temsilcilerimizle yapılan görüş alışverişi ve istişarelerin ardından son buldu.