2 Aralık 2019

GENEL MERKEZ YÖNETİMİMİZ BURSA’DA ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel ve Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, Bursa’da örgütlü olduğumuz işyerlerini ziyaret ederek üyelerimizle tezgah başlarında bir araya geldi. 

Ziyaretler çerçevesinde Genel Başkan Yardımcımız Akyel ve Genel Sekreterimiz Bozoklu, ilk olarak İnegöl’de faaliyet gösteren Adarad Döküm Ürünleri A.Ş.’ye giderek buradaki üyelerimizle sohbet edip görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretlerde Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü ve işyeri temsilcilerimiz hazır bulundu.

Adarad’taki üyelerimiz, Akyel ve Bozoklu’ya demir sac üzerine işlenmiş Atatürk portresi de hediye etti. 

Fabrika ziyaretleri kapsamında daha sonra Maysan Mando’nun yeni kurulu fabrikasına geçilerek buradaki üyelerimiz ziyaret edildi. 


Fabrikası sahasında üyelerimizi tezgah başlarında tek tek ziyaret ederek onlarla tokalaşan ve istişarelerde bulunan Akyel ve Bozoklu, ardından Maysan Mando yeni Genel Müdürü Tülay Hacıoğlu Şengül, Fabrika Müdürü Sezgin Çağıran, Üretim Müdürü Yunus Delibaş ve Maysan Mando İnsan Kaynakları Direktörü Celal Hatipoğlu ile bir araya geldi. 

Metal sektörü ve ülke ekonomisi başta olmak üzere birçok konunun ele alındığı görüşmede, Genel Müdür Şengül’e yeni görevinde başarı temennisinde bulunuldu.

TEMSİLCİLERLE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Akyel ve Genel Sekreterimiz Bozoklu, temsilciler meclisi toplantısına katılarak, Bursa’da örgütlü olduğumuz işyerlerinde görev yapan işyeri temsilcilerimizle değerlendirmelerde bulundu. 

Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü ise, toplantıda Bursa’daki sendikal faaliyetlerimizi anlatırken, devam eden örgütlenme çalışmalarına yönelik bilgi verdi.