21 Aralık 2016

GENEL MERKEZ YÖNETİMİMİZ ADANA TEMSİLCİLER MECLİSİNE KATILDI

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, Adana Şubemizin Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı.

 

Sendikamız Adana Şube Başkanı Sedat Aydın, şube yönetimimiz ve işyeri temsilcilerimizin hazır bulunduğu toplantıda, bir konuşma yapan Genel Başkanımız Değirmenci, sürekli çalışarak, birlik ve beraberlik içinde, omuz omuza vererek, Çelik-İş’i arzu edilen yere taşıyacaklarını kaydetti.

Metal sektöründe Çelik-İş’in artık olmazsa olmaz bir pozisyona geldiğini belirten Değirmenci, metal sektöründe düşük ücretlerle çalışan binlerce kişinin, haklarının aranması için sendikamızı beklediğini,bu beklentiyi karşılamak için tüm güçleriyle mücadele vereceklerini ifade etti.

Değirmenci, ‘Her zaman sahada üyelerimizle beraber olup, onların sorunlarının çözüme kavuşturulması için mücadele edeceğiz. Bu doğrultuda sizler de, büyük sorumluluk taşıyorsunuz. Ayrıca yeni dönemde uygulamaya koyacağımız projelerle, vereceğimiz eğitimlerle, hayata geçireceğimiz faaliyetlerle slogancı bir sendikacılıktan uzak durarak, sendikacılığa yeni bir soluk getireceğiz’ dedi.

Değirmenci’nin konuşmasının ardından Şube Başkanımız Aydın, şube faaliyetlerine, örgütlü olduğumuz ve örgütlenme çalışmaları süren işyerlerine ilişkin bilgi verdi.