2 Kasım 2019

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZDEN ŞUBELERİMİZE VE ÜYELERİMİZE ZİYARET

Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel ve Genel Sekreterimiz Hicret Bozoklu, şubelerimizi ve üyelerimizi ziyaret ederek, istişarelerde bulundu.

Ziyaretler kapsamında ilk durak Seydişehir olurken, burada başta üyelerimiz olmak üzere bir dizi görüşmeler yapıldı.

Bu kapsamda Eti Alüminyum’da tezgah başlarında üyelerimiz ziyaret edilirken, işveren vekilleriyle de görüşmeler yapılıp, üyelerimizin talep ve beklentileri ifade edildi.

Genel Başkan Yardımcımız Akyel ve Genel Sekreterimiz Bozoklu’ya Seydişehir Şube Başkanımız Ferhat Çelikbaş ve şube yönetimi eşlik etti.

Daha sonra şube yöneticileriyle yapılan toplantının ardından şubede gerçekleştirilen temsilciler meclisine katılım sağlandı.

Günün sonunda ise Seydişehir şubemiz tarafından düzenlenen halı saha futbol turnuvasının final maçını izleyen Akyel ve Bozoklu, üyelerimizi ayrı ayrı tebrik etti.


İSTANBUL 1 VE 2 NOLU ŞUBELERİMİZİN TEMSİLCİLER MECLİSİNE KATILDILAR

Ziyaretlerin ikinci adresi ise İstanbul 1 Nolu ve 2 Nolu şubelerimiz oldu.

Genel Başkan Yardımcımız Akyel ve Genel Sekreterimiz Bozoklu, şube yönetimleriyle ayrı ayrı toplantılar yaparak görüş alışverişinde bulunurken, daha sonra da temsilciler meclisi toplantılarına katıldı.

Sendikal çalışmalara ilişkin mevcut durumun ele aldığı temsilciler meclisi toplantılarında 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Çolak ve 2 Nolu Şube Başkanımız Hasan Şam, sahadaki sendikal faaliyetlere ilişkin bilgi verdi.