9 Mart 2017

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ MEGA METAL’DEKİ ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner ve Kayseri şube başkanımız Celalettin Korkmazyürek ve şube yönetimi ile birlikte Kumtel ve Boyçelik ziyaretlerinin ardından Mega Metal’deki üyelerimizle bir araya geldi.

Mega Metal’deki üyelerimiz tarafından coşkuyla karşılanan Değirmenci, burada yaptığı kısa konuşmada, sendikamızın her zaman üyelerin hizmetinde olduğunu, onların sorunlarının çözümü noktasında her türlü çalışmayı yaptıklarını ifade etti.

Program, fabrika işvereni Cüneyt Turgut ve fabrika müdürü Bekir Buğur’u ziyaretle devam etti. Turgut, kalifiyeli eleman bulmakta zorluk çektiklerini ve bu konunun çözümü noktasında herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini ifade etti. Genel Başkanımız Değirmenci ise sendika olarak, başta eğitim olmak üzere her türlü konuda işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Görüşmenin ardından şube yöneticilerimiz ve sendika temsilcilerimiz eşliğinde fabrikayı gezen Değirmenci ve Genel Merkez Yönetimimiz işçilerle sohbet etti.