20 Ocak 2017

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ MASTAŞ’TA ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

Bursa’da örgütlü olduğumuz işyerlerine yapılan ziyaretler kapsamında Genel Merkez yöneticilerimiz, MASTAŞ’taki üyelerimizle bir araya geldi.

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner ve Bursa Şube Başkanımız Ali İhsan Dal, sendika temsilcilerimiz eşliğinde MASTAŞ’ı ziyaret etti.

Genel Başkanımız Değirmenci ve sendika yöneticilerimiz, ilk olarak Mastaş Genel Müdürü Altuğ Ünal ve Mastaş Genel Müdür Yardımcısı Aytül Yılmaz ile bir görüşme gerçekleştirdi.
Görüşmede ‘Sizin çalışanlarınız olan üyelerimizin hizmetkârıyız’ diyen Değirmenci, “Türkiye’nin dört bir yanındaki örgütlü olduğumuz işyerlerimize bir dizi ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda MASTAŞ’a gelmiş bulunmaktayız. İşverenlerle ve üyelerimizle sürekli iletişim halinde olarak, iş barışına katkı sunmak istiyoruz” dedi.

Sendikaların dengeleyici bir faktör olduğunu ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Aytül Yılmaz ise “Karşımızda bir muhatap olmasına olumlu bakıyoruz. Sizler çalışanlarımızla aramızda köprü vazifesi görüyorsunuz. İş barışının sağlanması için herkesin aynı gemide olduğu bilinciyle hareket etmeye gayret ediyoruz” diye konuştu.

Daha sonra fabrikayı gezen Değirmenci ve sendika yöneticilerimiz, tek tek üyelerimizin ellerini sıkarak, kendilerinden bir isteklerinin olup olmadığı sordu.
Üyelerimiz ise ziyaret edilmelerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.