17 Nisan 2019

GENEL BAŞKANIMIZDAN KAYSERİ’DE BELEDİYE BAŞKANLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Kayseri’de 31 Mart yerel seçimlerinde seçilen belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Genel Başkanımız Değirmenci, ilk olarak Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Memhud Büyükkılıç’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennilerini iletti. 

Ziyarette Değirmenci’ye, Kayseri Şube Başkanımız Celalettin Korkmazyürek ve Şube Sekreterimiz Rüstem Çabuk eşlik etti.


Büyükkılıç’ın Melikgazi Belediye Başkanlığı dönemlerinde büyük işlerin altına imza attığını ifade eden Değirmenci, “Bugüne kadar bilgi ve birikimlerinizi kullanarak, Büyükşehir’de de güzel işler yapacağınıza olan inancımız tamdır. Hemşerilerimizin büyük teveccühü ile çıktığınız bu yolda, Rabbim milletimize güzel ve hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç ise, Kayseri’nin gelişiminde sivil toplum kuruluşlarıyla ilgili her zamankinden daha fazla işbirliğinde olacaklarını kaydetti. 

KOCASİNAN VE MELİKGAZİ BELEDİYE BAŞKANLARINA ZİYARET


Değirmenci’nin ziyaretleri Kocasinan ve Melikgazi Belediye Başkanlarına yapılan ziyaretlerle devam etti. 

Değirmenci, Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı seçilen Ahmet Çolakbayrakdar’ı ve Melikgazi Belediye Başkanı Dr. H. Mustafa Palancıoğlu’nu makamında ziyaret ederek, yeni dönemin hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti. 


Genel Başkanımız Değirmenci, tüm ziyaretlerinde belediye başkanlarına el işlemeli gümüş Kuran-ı Kerim hediye etti.