26 Ocak 2018

GENEL BAŞKANIMIZ YUNUS DEĞİRMENCİ YILIN SENDİKACISI SEÇİLDİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Uluslararası 8’nci Buhara Medya Ödül Töreninde ‘Yılın En Başarılı Sendikacısı” ödülüne layık görüldü.

Törene, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin yanı sıra TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Sendikamızın Genel Mali Sekreteri Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreteri Ferhan Öner ile sanat, iş ve siyaset dünyasından birçok tanınmış isim katıldı.

Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirilen ödül töreninde Genel Başkanımız Yunus Değirmenci yılın sendikacısı seçildi.

Genel Başkanımız Değirmenci, ödülünü TBMM İdare Amiri Salim Uslu’nun elinden aldı.

“Buhara Medya Grubuna bizleri bu ödüle layık gördükleri için teşekkür ediyorum” diyen Değirmenci, “18 yıl boyunca genel başkanlığımı yapan, kendisinin Kayseri’de il başkanlığını yaptığım, sendikal yaşamımda her zaman bana örnek olmuş, yol yöntem göstermiş, bugünlere gelmem de benden desteğini esirgememiş olan sevgili büyüğüm, Konfederasyonumuz Hak-İş’in Onursal Genel Başkanı Salim Beyden bu ödülü almanın şerefini ve onurunu yaşıyorum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

TBMM İdare Amiri Uslu ise, başarısından dolayı Değirmenci’yi kutlayarak, tebriklerini iletti.