17 Ocak 2020

GENEL BAŞKANIMIZ YENİ ÖRGÜTLENDİĞİMİZ ÖZAK’TAKİ ÜYELERİMİZİ ZİYARET ETTİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Kocaeli Bölge Başkanlığımız tarafından geçtiğimiz günlerde örgütlenme çalışmaları tamamlanan ÖZAK Geçiş Teknolojileri A.Ş.’deki üyelerimizi ziyaret etti.

Ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Kocaeli Bölge Başkanımız Arif Çolak ve işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. 

Kocaeli Kartepe’de faaliyet gösteren ÖZAK’taki üyelerimizle yemekhanede bir araya gelen ve burada üyelerimize seslenen Genel Başkanımız Değirmenci, “Hem sizlerle tanışmaya hem de sendikamıza göstermiş olduğunu teveccühe teşekkür etmeye geldim. Özçelik-İş’i tercih ederek işyerinizde yeni bir sendikal yaşama adım attığınız için sizleri tebrik ediyorum. Allah bizlere, birlik ve beraberlik içerisinde bu süreci yürütmeyi nasip etsin. Bugünden itibaren yeni bir dönem başlıyor ve başta Kocaeli Bölge Başkanlığımız olmak üzere bizler artık sizin de emrinizdeyiz. Sizlerle birlikte kazanmak ve kazandırmak için birlikte yol yürüyeceğimizden dolayı büyük mutluluk duyuyor, bu yeni dönemin hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu. 


Daha sonra ÖZAK Geçiş Teknolojileri Genel Müdürü Özar Özalp ile bir görüşme gerçekleştiren Genel Başkanımız Değirmenci, “Örgütlenme süreci içerisinde çalışanların anayasal hakkı olan sendikalaşma taleplerine herhangi bir baskıyla veya itirazla karşılık vermediği için işverene teşekkür ediyor, işçisiyle işvereniyle ve sendikasıyla bu güzel tabloya katkı verdikleri için kendilerini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Özalp ise yeni dönemin herkese hayırlı olmasını diledi.