1 Haziran 2018

GENEL BAŞKANIMIZ VE YÖNETİM KURULUMUZ TEKNİK A.Ş.’DEKİ ÜYELERİMİZİN EVİNDE İFTAR YAPTI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Teknik A.Ş.’deki üyelerimize gün içerisinde yaptıkları ziyaretlerin ardından, iftarlarını da yine Teknik A.Ş.’deki üyelerimizin evinde yaptılar.

Değirmenci ve Yönetim Kurulumuz, ziyaretler kapsamında ilk günkü iftarını, Sabiha Gökçen Havalimanı THY Teknik A.Ş. İniş Takımları Atölyesinde çalışan üyemiz Alaattin Cebeci ve eşi Esen Cebeci’nin evinde yaptı.

Üyemizin İstanbul Tuzla’da bulunan evinde gerçekleştirilen iftara Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun, Genel Teşkilatlandırma Sekreterimiz Recep Akyel, Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner, Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver ve şube yöneticilerimiz de katıldı.


İkinci gün ise Genel Başkanımız Değirmenci, Atatürk Havalimanı Teknik A.Ş.’de çalışan Emin Selim Öktem ve eşi Melek Öktem’in İstanbul Fatih’te bulanan evinde iftar yaptı.

Ramazanın coşkusunu, huzur ve bereketini üyelerimizin evinde iftar yaparak paylaştıklarını ifade eden Genel Başkanımız Değirmenci, “Geleneksel hale getirdiğimiz ev ziyaretlerimizi, Ramazan ayında da sürdürmek istedik. Bu mübarek ayda Çelik-İş ailesinin bireyleriyle bir araya gelmek, birlikte oruç açmak bizlere büyük mutluluk verdi. Ramazan ayının manevi atmosferini bu ev ziyaretlerimizle daha derinden hissettik ve hissettirdik. Bizlere kapılarını, sofralarını ve gönüllerini açan ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Üyelerimiz Alaattin Cebeci ve Emin Selim Öktem ise “Genel Başkanımızı ve sendika yöneticilerimizi evimizde ağırlamak, tıpkı bir aile gibi onlarla birlik olmak bizleri mutlu etti. Ziyaretleriyle evimizi şereflendirdiler. Başta Genel Başkanımız Yunus Değirmenci olmak üzere tüm sendika yöneticilerimize teşekkür ederiz” diye konuştular.