18 Ocak 2019

GENEL BAŞKANIMIZ SEYDİŞEHİR’DE AKŞAM YEMEĞİNİ ÜYEMİZİN EVİNDE YEDİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Seydişehir’de faaliyet gösteren Eti Alüminyum işyerinde Alüminyum Müdürlüğünde çalışan üyemiz Orhan Arslanoğlu’nun evinde akşam yemeği yedi. 

Genel Başkanımız Değirmenci, üyemiz Orhan Arslanoğlu ve eşi Anakız Arslanoğlu çiftinin Seydişehir Ulukapı Mahallesindeki evine giderek akşam yemeği yedi, üyemiz ve ailesiyle çay içip sohbet etti.


Genel Başkanımız Değirmenci’ye ziyaretinde Seydişehir Şube Başkanımız Ferhat Çelikbaş ve şube yöneticilerimiz eşlik etti.

Arslanoğlu ailesine misafirperverlikleri için teşekkür eden Değirmenci, “Gelenekselleşen ev ziyaretlerimiz kapsamında Seydişehir’de bir üyemizin evine gitmeyi çok istiyordum. Bu vesileyle ailemizi ziyaret ederek, onlarla hasbihal etme fırsatı bulduk” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üyemiz Orhan Arslanoğlu ise “Genel Başkanımız, toplu iş sözleşmemize start vermek için kar-kış demeden buraya geldi. Bununla yetinmeyerek evimize gelip bizleri onurlandırdı. Kendisine çok teşekkür ediyorum” diyerek duygularını dile getirdi.