7 Şubat 2020

GENEL BAŞKANIMIZ MAYSAN’DA ÜYELERİMİZLE TEZGAH BAŞLARINDA BULUŞTU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Bursa’da faaliyet gösteren Maysan Mando’da üyelerimizi tezgah başlarında ziyaret etti.

Ziyarette Değirmenci’ye Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü ve işyeri temsilcilerimiz eşlik etti.

Maysan’ın yeni fabrika sahasında alınteri akıtan üyelerimizle buluşan Genel Başkanımız Değirmenci, burada üyelerimizle görüş alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde imzalanan MESS sözleşmesi dolayısıyla Değirmenci’ye teşekkür eden üyelerimiz, sözleşmenin kazanımlarından dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. 

Maysan’daki üyelerimize ‘Sizler, akıttığınız alınteriniz ve sarf ettiğiniz emeğinizle her şeyin en iyisine layıksınız. Sizlerin dik duruşu ve ortaya koyduğumuz kararlı mücadele anlayışı sayesinde iyi bir sözleşme imzaladık. Kazançlarınızı ailenizle birlikte sağlıklı ve güzel günlerde harcayın” dedi. 


GENEL MÜDÜR ŞENGÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Değirmenci daha sonra Maysan Mando’da geçtiğimiz günlerde göreve başlayan Genel Müdür Tülay Hacıoğlu Şengül’ü ziyaret etti.

Hem yeni görevi hem de yeni fabrika sahası vesilesiyle hayırlı olsun dileklerini ileten Değirmenci, görüşmede işyerindeki ve metal sektöründeki mevcut duruma ilişkin istişare bulundu.


ÜYEMİZİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Genel Başkanımız Değirmenci, saha ziyaretlerinin ardından Maysan Mando’da çalışan ve geçirdiği rahatsızlık nedeniyle büyük bir yaşam mücadelesi vererek yeniden sağlığına kavuşmaya başlayan üyemiz Mustafa Şen ve ailesini ziyaret etti.

Geçmiş olsun dileklerini ileten Değirmenci, üyemiz Şen’e moral vererek destek oldu.