8 Şubat 2019

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ’DEN ÜYEMİZİ SEVİNDİREN ZİYARET

 

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Bursa’da örgütlü olduğumuz Maysan Mando işyerinde çalışırken geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gören üyemiz Murat Tantur’u Bursa Nilüfer’de bulunan evinde ziyaret etti. 

Genel Başkanımız Değirmenci, üyemiz Murat Tantur’a hem acil şifalar diledi, hem de ihtiyaç duyduğu tekerlekli sandalyeyi kendisine hediye etti. 

Ziyarette Maysan Mando Genel Müdürü Anıl Yücetürk, İdari İşler Kısım Müdürü Celal Hatipoğlu ve Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü eşlik etti. 


Üyemiz Tantur’a geçmiş olsun dileklerini ileten ve acil şifalar dileyen Değirmenci, “Her türlü hastalık bir imtihan vesilesidir. Her şey yolunda giderken başımıza gelen bazı olaylar bizleri bir sınavın içine sokmaktadır. Önemli olan bu sınavda doğru cevapları verebilmektir. Rabbimden bir an önce iyileşip aramıza dönmeni diliyorum. Maddi ve manevi olarak her zaman yanında olduğumuzu bilmeni isterim” diye konuştu. 

Bu ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini, heyecanlandırdığını kaydeden üyemiz Murat Tantur ise, “Ankara’dan sırf beni ziyaret etmek için buralara kadar zahmet etmiş olmanız bile bizlere ne kadar değer verdiğinizi gösteriyor. Bu zorlu süreçte beni yalnız bırakmayan genel başkanımıza, şubemize ve işveren yetkililerine teşekkür ediyorum” diyerek memnuniyetini dile getirdi.