27 Şubat 2018

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ’DEN, MAYSAN’DAKİ ÜYEMİZE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Bursa’da örgütlü olduğumuz işyerimiz Maysan Mando’da çalışan üyemize geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi. 

Genel Başkanımız Değirmenci, geçtiğimiz günlerde ameliyat olan üyemiz Metin Öztaş’ı ve sağlık sorunları yaşayan eşi Dilek Öztaş’ı Nilüfer ilçesindeki evinde ziyaret etti. 

Ziyarette Genel Başkanımız Değirmenci’ye, Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü ve şube yöneticilerimiz ile işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. 

Öztaş ailesine geçmiş olsun dileklerini ifade eden Değirmenci, “Üyelerimizin iyi gününde olduğu gibi kötü gününde de yanında olmak gibi bir sorumluluğumuz var. Bu çerçevede, imkanlar ölçüsünde, üyelerimizi ziyaret etmeye, onların dertlerine ortak olmaya gayret ediyoruz. Rabbim, Öztaş ailesine şifalar versin” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren üyemiz Metin Öztaş ise, “Sevgili Genel Başkanımızı evimizde görmek, bizlere onur verdi, şeref verdi. Bizleri bu ziyaretinizle çok mutlu ettiğiniz, evimizi şenlendirdiğiniz için teşekkür ederim” diye konuştu.