31 Ağustos 2023

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ’DEN KARDEMİR BAŞKANI DEMİR’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, geçtiğimiz günlerde KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanan Prof. Dr. İsmail Demir’i makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dilekleri iletip, yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette KARDEMİR ve bağlı kuruluşlarında alınteri akıtan üyelerimizin ve işyerlerimizin mevcut durumuna ve geleceğine yönelik değerlendirmeler yapılırken, çalışma hayatına ve ülke gündemine ilişkin de istişarelerde bulunuldu.

Görüşmede Demir’in KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı olarak atanmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Değirmenci, “Özellikle ülkemizin savunma sanayisinde elde ettiğiniz başarı çalışmaların tecrübesini, KARDEMİR’de de göreceğimize inanıyoruz. KARDEMİR’in büyümesi, emekçisinin yüzünün gülmesi için dün ve bugün olduğu gibi yarın da işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Değerli katkılarınız ve kadrolarınızla, yeni dönemde de KARDEMİR ve emekçisi kazanmaya, kalkınmaya devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade eden Prof. Dr. Demir ise, “KARDEMİR’in büyüyüp gelişmesinde Özçelik-İş Sendikası ile yapacağımız işbirliğini önemsiyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte işbirliğimiz artarak devam edecek” diye konuştu.
Genel Başkanımız Değirmenci’nin hediye takdiminin ardından ziyaret son buldu.

EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI YILDIZ’A ZİYARET


Daha sonra Genel Başkanımız Değirmenci, geçtiğimiz günlerde Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanan emniyet teşkilatının başarılı isimlerinden Selami Yıldız’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennilerini ifade etti. Ayrıca Değirmenci, ziyarette Milletimizin can ve mal güvenliği için gece gündüz fedakârca görev yapan tüm emniyet mensuplarına olan minnet ve şükranlarını dile getirdi.