16 Temmuz 2023

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ’DEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Bakanlık düzeyinde ve geçtiğimiz Mayıs ayında yapılan Milletvekiliği seçimlerinin ardından yeni görev alan vekillere bir dizi hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in aynı zamanda Genel Başkan Yardımcısı olan Genel Başkanımız Değirmenci, HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan’ın başkanlığında HAK-İŞ Yönetim Kurulu olarak, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Değirmenci, daha sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Ahmet Aydın’ı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını dileyip başarı temennilerini iletti.

Ziyarette çalışma hayatı ve sendikal yaşama dair Bakan Yardımcısı Aydın ile sohbet eden Değirmenci, yeni dönemde çalışma hayatına ilişkin sendika olarak beklentilerini dile getirdi.

TBMM’DE YOĞUN GÖRÜŞME TRAFİĞİ

Değirmenci, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde de(TBMM) yoğun ziyaret programı kapsamında milletvekilleriyle bir araya geldi.

Değirmenci, ilk olarak, önceki dönem kabinede Milli Savunma Bakanı olarak görev yapan Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili, Hulusi Akar’ı Meclisteki makamında ziyaret ederek, yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.
Sendikamızın yarım asırdan fazla bir süre önce yeşerip can bulduğu emeğin başkenti Karabük’ün AK Parti Milletvekilleri Cem Şahin ve Dr. Ali Keskinkılıç’ı da TBMM’deki makamlarında ziyaret eden Değirmenci, Şahin ve Keskinkılıç’a milletimize hizmet yolunda başarı temennisini iletti.

Son olarak Değirmenci, Saadet Partisi Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan’ı TBMM’de ziyaret ederek, yeni dönemin hayırlı olması temennisinde bulunup başarılılar diledi.