23 Aralık 2023

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ YÖNETİM KURULUMUZLA BİRLİKTE MANİSA’DA BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNDU


Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, beraberindeki Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Kılıç ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak ile birlikte Manisa’da bir dizi temaslarda bulundu.

İki günlük program kapsamında Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzun ilk durağı, Manisa’daki Ege Bölge Başkanlığımız oldu.

Genel Yönetim Kurulumuz burada, Ege Bölge Başkanımız Erdoğan Daloğlu, HAK-İŞ Konfederasyonu Manisa İl Başkanı Okan Polat, Hizmet-İş Sendikası Manisa 2 Nolu Şube Başkanı Tekin Turgut ve işyeri temsilcilerimizle bir araya geldi.

Görüşmede Sendikamızın ve HAK-İŞ’in bölgedeki çalışma ve faaliyetlerine ilişkin sohbet ederek, istişarelerde bulunuldu.

SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

Manisa’daki temaslar kapsamında Değirmenci, Kılıç ve Çolak ile birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı Cüneyt Tosuner’i ziyaret etti. Ziyarette sendikamızın Bölgedeki çalışmaları hakkında bilgi paylaşımında bulunup, Manisa ve civar illerdeki örgütlenme faaliyetlerimiz ve yaklaşan yerel seçimler üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Daha sonra Genel Yönetim Kurulumuz beraberindeki, HAK-İŞ İl Başkanı Okan Polat, Ege Bölge Başkanımız Erdoğan Daloğlu ve Hizmet-İş Sendikası Manisa 1 Nolu Şube Başkan Yardımcısı Özlem Akın ile birlikte AK Parti Manisa İl Başkanı Salih Hızlı’yı ziyaret ederek, sendikal çalışmalarımızdan bölgedeki faaliyetlerimize, yerelden ulusala siyasi ve ekonomik gelişmeleri değerlendirdi.

BELEDİYE BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELİNDİ

Genel Yönetim Kurulumuz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret ederek, Manisa özelindeki gelişmelerden çalışma hayatına ülkemizin gündeminden yaklaşan yerel seçimlere kadar birçok konuda görüş alışverişinde bulundu.
Manisa Yunusemre İlçe Belediye Başkanı Dr Mehmet Çerçi’yi de ziyaret eden Genel Yönetim Kurulumuz, burada da sendikamızın faaliyetleri başta olmak üzere ülke gündeminden yerel seçimlere varana kadar birçok konuda değerlendirmeler yaptı.

TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Ege Bölge Başkanımız Daloğlu ve işyeri temsilcilerimizin katılımıyla Temsilciler Meclisi toplantısına da katıldı. Toplantıda bölgedeki işyerlerimizin ve üyelerimizin mevcut durumdan sendikal çalışmalarımıza, bölgedeki hedeflerimizden sendikal bakış açımıza kadar birçok konuda samimi bir atmosferde değerlendirmeler yapıldı.