23 Aralık 2023

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ YÖNETİM KURULUMUZLA BİRLİKTE BURSA ŞUBE TEMSİLCİLER MECLİSİNE KATILDI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, beraberindeki Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Kılıç ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak ile birlikte Bursa Şubemizin Temsilciler Meclisi Toplantısına katıldı.

Bu kapsamda Bursa Şubemize giden Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü, şube yönetimi ve işyeri temsilcilerimiz tarafından çiçeklerle karşılandı.

Daha sonra yapılan Temsilciler Meclisi toplantısında sendikamızın Bursa’daki çalışmalarına ve hedeflerine yönelik olarak faydalı bir görüşme gerçekleştirildi.

Toplantıda şube yöneticileri ve işyeri temsilcilerine seslenen Genel Başkanımız Değirmenci, “Bursa’da alınteri akıtan üyelerimizin hak ve menfaatlerini artırmak adına şubemizle koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Öte yandan Bursa, metal emekçilerinin yoğun olarak alınteri akıttığı bir bölge. Bu bölgede sendikamızın sayısal olarak büyüyebilmesi adına ciddi bir potansiyel bulunuyor. Gerek mevcuttaki üyelerimizin refah ve huzuru, gerekse sendikasız on binlerce metal emekçisini sendikamız çatısı altında buluşturmak adına daha fazla çalışıp, sendikamızın aydınlık yarınlarını hep birlikte inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bursa Şube Başkanımız Çölcü ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şube olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Daha sonra Şube Başkanımız Çölcü’nün Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye Hz. Ali’nin kılıcını simgeleyen hediyeyi takdim etmesiyle program son buldu.