24 Ocak 2018

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, THY TEKNİK’TEKİ ÜYEMİZİN EVİNE MİSAFİR OLDU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci’nin geleneksel hale getirdiği üyelerimizle ev buluşmalarının bu kez ki durağı, Türk Hava Yolları Teknik A.Ş.’de çalışan üyemiz Yusuf Özseven’in evi oldu. 

Genel Başkanımız Değirmenci, 5 yıldır THY Teknik’te teknisyen olarak çalışan ve Gebze Güzeller Mahallesinde oturan üyemizin evine giderek, akşam yemeği yedi, keyifli bir çay sohbeti gerçekleştirdi. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin ziyaretine Genel Eğitim Sekreterimiz Ferhan Öner’in yanı sıra Sendikamızın Avukatı Jan Aras Arslan, İstanbul Havacılık Şube Başkanımız Yavuz Güver, Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç ve Havacılık Şube Sekreterimiz M. Serhat Ünal eşlik etti. 

Hep birlikte yenilen yemekten sonra Değirmenci, ev sahibi olan üyemiz Yusuf ve eşi Oya Özseven çiftiyle sohbet etti. 

Misafirperverliklerinden dolayı Özseven ailesine teşekkür eden Değirmenci, “Türk Hava Yolları Teknik A.Ş. Türkiye’nin yüz akı, sendikamızın ise can damarlarından olan bir işyerimizdir. Dolayısıyla buradaki üyelerimiz bizler için, sendikamız için çok kıymetlidir. Üyelerimizle bir ve bütün, bir aile gibi olduğumuzun bir göstergesi olan ev ziyaretlerimizi, Yusuf kardeşimin evine ve sofrasına misafir olarak devam ettiriyoruz. Sendikal varlığımıza ve gücümüze güç katan THY Teknik’teki bir üyemizi, evinde ziyaret etmek, gündelik ve çalışma hayatına dair sohbet etmek beni çok mutlu etti. Sendikal büyümemize en önemli katkıyı sunan ve heyecanımıza heyecan katan THY Teknik’te alınteri döken Yusuf kardeşime ve sevgili eşine bizleri misafir ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin ve diğer sendika yöneticilerini evlerinde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen üyemiz Yusuf Özseven ise “Türkiye’nin dört bir yanındaki metal işçisini temsil eden, işçinin umudu olmuş Genel Başkanımızı, evimizde misafir etmek, onu soframızda görmek, bizleri gerçekten çok duygulandırdı. Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’yi evimizde ağırlamaktan şeref duyduk. Kendisine çok teşekkür ederim” diyerek duygularını ifade etti. 

Ziyaret, çay ve tatlı ikramıyla son bulurken, Değirmenci, Özseven ailesini Sendikamızın Genel Merkezinde ağırlamaktan kendilerini de çok mutlu edeceğini ifade etti.