9 Ekim 2019

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, SAKARYA’DA ÜYELERİMİZLE FİDAN DİKTİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Sakarya’da Alimex Alüminyum’daki üyelerimizle birlikte ağaçlandırma etkinliğine katılarak fidan dikti.

Genel Başkanımız Değirmenci, Alimex Alüminyum tarafından organize edilen ve ‘Yeni Nesiller İçin Ağaçlandırıyoruz’  sloganıyla düzenlenen 2. Geleneksel Fidan Dikme Etkinliğine katıldı.

Etkinlikte Değirmenci’ye Sakarya Şube Başkanımız Rıfat Kurt ve işyeri temsilcilerimiz eşlik ederken, Alimex Alüminyum AŞ Genel Müdürü Çağatay Bölükbaşı ve işyeri yetkilileri programda hazır bulundu. 

Fidan dikimi öncesinde üyelerimize kısa bir konuşma yapan Değirmenci, “Gelecek nesillere güzel bir dünya, yeşil bir ülke bırakmak gibi bir sorumluluğumuz var. Her geçen gün kirlenen, kirletilen bu dünyada güzel bir iz bırakmanın yolu, ağacı ve doğayı korumaktan geçiyor. Bu nedenle bu programı çok anlamlı buluyorum. Üyelerimizin böylesi bir etkinlikte yer alması ise bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır” ifadelerini kullandı. 


Daha sonra üyelerimizle birlikte fidan dikerek, toprağa can suyu veren Değirmenci, ardından fidan dikimi gerçekleştiren üyelerimizin arasında dolaşarak, üyelerimizle sohbet etti.