5 Haziran 2017

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, MMK METALURJİ GENEL MÜDÜRÜ KVASOV’U KABUL ETTİ

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Hatay Payas’ta ve Kocaeli Dilovası’nda faaliyet gösteren örgütlü işyerimiz MMK Metalurji’nin Genel Müdürü Denis Kvasov’u kabul etti.

Genel Müdür Kvasov’un Genel Merkezimize yaptığı nezaket ziyaretinde Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun da hazır bulundu.

Çalışma hayatı ve sendikal yaşam gibi birçok konunun ele alındığı görüşmede, Genel Başkanımız Değirmenci, ‘Bizim için MMK Metalurji’de çalışan tüm üyelerimizin refah ve mutluluğu her şeyden önce gelir. Bunu sağladığımız takdirde sendikal olarak varlığımız bir anlam kazanıyor. Diğer taraftan MMK’da kaliteli ve verimli bir üretim sürecinin ortaya çıkması, MMK’nın kazanması ve kazandırması da aynı ölçüde büyük önem taşıyor” diye konuştu.

Çelik-İş Sendikasında yaşanan değişim rüzgârından da bahseden Değirmenci, “Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerimizi ziyaret edip ellerini sıkıyoruz. Onların dertleriyle dertlenip çözüm önerileri buluyoruz. Oturan ya da yan gelip yatan değil, ‘terleyen sendikacı’ anlayışını hâkim kılmaya çalışıyoruz.” dedi.

GENEL MÜDÜR KVASOV: “İŞBİRLİĞİNİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİ”

Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Mali Sekreterimiz Altun ile bir araya gelmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Genel Müdür Denis Kvasov ise ‘MMK Metalurji olarak Çelik-İş Sendikasıyla işbirliği içinde çalışmak bizim için çok değerli. Bunun devamının sağlaması için de her türlü katkıyı vermeye hazırız” diye konuştu.

MMK’da ortaya çıkabilecek sorunların diyalog yoluyla çözümlenmesi konusunda iki tarafın da mutabık kalmasıyla görüşme son buldu.