9 Ekim 2019

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, MEHMET ÖZHASEKİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’yi AK Parti Genel Merkezindeki makamında ziyaret etti. 

Çalışma hayatına ve ülkemizdeki gelişmelere ilişkin görüş alışverişinde bulunulan görüşmede, Genel Başkanımız Değirmenci, sendikal faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, “Kayseri’nin evladı olan Yunus Değirmenci’nin, Kayseri’deki sendikacılığını Türkiye’nin dört bir yanına taşımış olmasından dolayı büyük gurur duydum. En büyük işçi konfederasyonları arasında yer alan Hak-İş’teki Genel Başkan Yardımcılığınız da ayrı bir övünç kaynağıdır. İşçiye hizmet yolunda başarılarınızın daim olmasını diliyorum” dedi. 

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’nin çalışmalarını takdirle izlediklerini kaydeden Genel Başkanımız Değirmenci ise “Kayseri’nin yetiştirdiği ender şahsiyetlerin başında gelen siz değerli bakanımızın çalışmaları gururla takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Değirmenci, ziyarette çalışma hayatına dair de görüşlerini dile getirdi. 

Görüşmenin sonunda Genel Başkanımız Değirmenci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki’ye el yapımı, gümüş işlemeli Kuran-ı Kerim hediye etti.