20 Nisan 2017

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, KOCAELİ’NDE ÜYEMİZİN EVİNE KONUK OLDU

Üyelerimizle sadece çalıştıkları ortamlarda değil, sosyal yaşamlarında da bir araya geleneği başlatan Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, bu kez de Kocaeli Dilovası’ndaki Demirsan Haddecilik’te ekmek mücadelesi veren üyemizin evine misafir oldu.

Genel Başkanımız Değirmenci, üyemiz Erdoğan Düzdaban ve ailesinin Kocaeli Çayırova’da bulanan evine giderek, akşam yemeği yedi.

Değirmenci’ye akşam yemeğinde, Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç, Şube Sekreterimiz Rafet Gündoğan, Şube Mali Sekreterimiz Ömer Baydili eşlik etti.

Kurulan yer sofrasında yenilen yemeğin ardından Değirmenci, ev sahibi Erdoğan-Aynur çifti ve çocukları ile sohbet ederek, iş, yaşam ve eğitim durumlarıyla ilgili bilgi aldı.

 

Misafirperverliklerinden dolayı Düzdaban ailesine teşekkür eden Değirmenci, “Üyelerimizin evlerine konuk olarak sendikacılığın insani yönünü daha fazla ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Sadece Toplu İş Sözleşmesi imzalayıp kenara çekilmek, bizim anlayışımızla bağdaşmayan bir durum. Bu nedenle bugün bizlere evinizi, sofranızı ve gönlünüzü açtığınız için sizlere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Üyemiz Erdoğan Düzdaban ise, “Genel Başkanımızı evimizde ağırlamak bizim için büyük şeref ve onurdur. Bu tür bir araya gelmelerin artması sevindirici. Genel Başkanımıza ve şube yöneticilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Bir süre üyemizin çocuklarıyla da sohbet eden Genel Başkanımız Değirmenci’nin ziyareti, içilen çayların ve çekilen fotoğrafların ardından son buldu.