25 Mayıs 2023

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, KAYSERİ TEŞKİLATIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Kayseri Şubemiz ve örgütlü işyerlerimizdeki temsilcilerimizle bir araya geldi.

20 Mayıs Cumartesi 2023 tarihinde şubemizde gerçekleşen buluşmaya, Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Kayseri Şube Başkanımız Rüstem Çabuk ve şube yöneticilerimiz ile işyeri temsilcilerimiz katıldı.

“Güzel bir Cumartesi gününde, Kayseri Şube Başkanımız Rüstem Çabuk kardeşim ve şube yöneticilerimizle birlikte Kayseri’deki örgütlü işyerlerimizde sendikamızın bayrağını taşıyan, emekçilere hizmet eden işyeri temsilcisi kardeşlerimizle şubemizde bir araya geldik” diyen Değirmenci, “Bu buluşmamızda, Kayseri özelindeki sendikal çalışmalarımızı ve çalışma hayatındaki gelişmeleri istişare edip, 28 Mayıs’’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimine ilişkin istikrardan yana olan tavrımızı bir kez daha ortaya koyarak değerlendirmelerde bulunduk. Kayseri insanının sıcaklığına ve samimiyetine yakışan güzel bir atmosferde, hoş bir sohbet ortamı yaşama fırsatı bulduk” ifadelerini kullandı.


Programdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kayseri Şube Başkanımız Rüstem Çabuk ise “Kayseri’nin evladı, değerli büyüğümüz, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin liderliğinde örgütlü işyerlerimizde çalışmalarımızı sorunsuz bir şekilde yürütüyor, üyelerimizin geleceğe güvenle bakmaları için büyük bir gayret ve azimle çalışıyoruz. Gerek şubemizdeki iç huzur, gerek genel başkanımız ve genel merkezimizle uyumlu çalışmalarımız, gerekse üyelerimizin desteği sayesinde, Kayseri Şubesi olarak başarılı çalışmalar ortaya koyuyoruz.
Uzun yıllar şube başkanımız olarak bizlere liderlik eden ve bugün Genel Başkanımız olarak Kayseri Şubemize büyük katkılar sunan Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ederim” diye konuştu.

Daha sonra toplantıda işyeri temsilcilerimiz de söz alarak, işyerlerimizin mevcut durumu, üyelerimizin talep ve beklentileri hakkında Genel Başkanımız Değirmenci’ye bilgi verdi.