13 Ocak 2020

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, KAYSERİ ŞUBE TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Kayseri Şubemizin Temsilciler Meclisi Toplantısına katıldı.

Genel Başkanımız Değirmenci, şube binası önünde şube yönetimimiz ve işyeri temsilcilerimiz tarafından alkışlarla ve büyük coşkuyla karşılandı. 

Kayseri Şube Başkanımız Celalettin Korkmazyürek ve şube yöneticilerimiz ile işyeri temsilcilerimizin hazır bulunduğu toplantıda, sendikal faaliyetler başta olmak üzere çalışma hayatından işyerlerindeki mevcut duruma kadar birçok konu ele alındı. 


Toplantıda bir konuşma yapan Değirmenci, “Uzun yıllar büyük şerefle başkanlığını yaptığım Kayseri Şubemizin bugün Temsilciler Meclisinde sendikamızın taşıyıcı kolonlarını olan temsilci arkadaşlarımla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Ben sendikacılığa burada başladım ve sendikacılığı burada öğrendim. Bu nedenle Kayseri şubenin bendeki yeri ve önemi ayrıdır” diye konuştu.

“Sizlerin sahada ortaya koymuş olduğu çalışmaları bugün takdirle izliyoruz” diyen Değirmenci, “Kayseri Şubemize bağlı işyerinde huzur ve iş barışının olduğunu görmek heyecanımıza heyecan, gücümüze güç katıyor. Bu güzel gelişmeler siz değerli temsilci kardeşlerimin özverili ve fedakarca çalışmaları sayesinde oluyor” dedi.


Genel Başkanımız Değirmenci’nin temsilciler meclisi toplantısına katılımından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu kaydeden Şube Başkanımız Korkmazyürek ise, devam eden toplu iş sözleşme görüşmelerinden sahada yaptıkları çalışmalara kadar birçok konuda bilgi paylaşımında bulundu.

Daha sonra toplantıda söz alan temsilcilerimizin işyerlerindeki mevcut durumu anlatmasının ardından toplantı sonra erdi.