7 Kasım 2017

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, KARDEMİR’DEKİ ÜYEMİZİN EVİNE MİSAFİR OLDU

Üyelerimizle aile ortamında buluşarak, sendikacılığı farklı bir boyuta taşıyan Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, bu kez Karabük Kardemir’de çalışan üyemizin evine misafir oldu. 

Genel Başkanımız Değirmenci, 2010 yılından bu yana Karabük Kardemir’de çalışan üyemiz ve aynı zamanda delegemiz olan Memiş Göv’ün Karabük Yeşilmahalle’de bulunan evine giderek, akşam yemeği yedi, çay içti. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin ziyaretinde Karabük Şube Eğitim Sekreterimiz Emrullah Aydın’ın yanı sıra, Kardemir delegemiz Akif Dorukbaşı da hazır bulundu.  

Yenilen yemeğin ardından Değirmenci, ev sahibi Memiş-Tuğba Göv çifti ve küçük çocukları Ezel Sude Göv ile sohbet etti. 

Kendilerini misafir ettikleri için Göv ailesine teşekkür eden Değirmenci, “Üyelerimizle bir büyük bir aileyiz derken, bu sözün içinin boş olmadığını bilmenizi istiyorum. Sendikacı olarak en az toplu iş sözleşmesi imzalamak kadar önemli olan bir şey var ki; o da üyelerimizle, onların aileleriyle bir yakınlık kurabilmektir. Sadece fabrika ortamında gördüğüm Memiş kardeşimi, evinde ziyaret ederek, ailesiyle mutlu bir şekilde yaşamını sürdürdüğünü bire bir görmek beni mutlu ediyor. Üyelerimizle samimi bir ortamda, tıpkı bir ailenin ferdi gibi bir arada olmak enerjimize enerji katıyor. Bu nedenle bugün bizlere evinizin kapılarını açtığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Haneniniz her daim şen olsun” diye konuştu. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin evlerine gelmesinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden Memiş Göv ise, “Gönül verdiğimiz sendikamızın genel başkanını, evimizde görmek bizleri gerçekten çok duygulandırdı ve sevindirdi. Bu kadar yoğun programı içinde bizlere vakit ayıran, bizlerden samimiyetini, ilgisini ve sevgisini esirgemeyen Genel Başkanımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.