6 Haziran 2024

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, KARABÜK’TEKİ FUTBOL TURNUVASININ FİNALI MAÇINI ÜYELİRİMİZLE BİRLİKTE İZLEDİ

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Karabük’teki işyerlerimizde alınteri akıtan üyelerimizden oluşan futbol takımlarının katılımıyla Karabük Şubemizin öncülüğünde düzenlenen “1 Mayıs Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası”nın final maçını üyelerimizle tribünden izledi.

Turnuvanın final maçını izlemek için Karabük’e giden ve burada teşkilat mensuplarımız ve üyelerimiz tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Genel Başkanımız Değirmenci, maç öncesinde sahaya inerek, hem maçı takip eden üyelerimizi ve ailelerini selamladı hem de finalist takımlarla kısa süreli sohbet ederek, onları motive etti.

Turnuvayı Genel Başkanımız Değirmenci ile birlikte Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, KARDEMİR Genel Müdürü Dursun Ali Yaşacan, Karabük Şube Başkanımız Kenan Yılmaz, şube yöneticilerimiz, işyeri temsilcilerimiz de yakından takip etti.

Maç sonunda saha içinde düzenlenen ödül töreninde kazanan KARÇEL takımı, kupasını ve madalyalarını Genel Başkanımız Değirmenci’nin elinden aldı.

Kupa töreninde bir konuşma yapan Değirmenci, müsabakalar boyunca kavgasız, gürültüsüz, hoşgörülü bir ortamda mücadele eden üyelerimize teşekkür ederek, sendikamız Özçelik-İş’in her alanda olduğu gibi sporda da üyelerimize yönelik ilkleri yaşatmaya devam edeceğini, Özçelik-İş’in üyelerimizin ellerinde daha da güçleneceğini, daha da büyüyeceğini ifade etti.

Şube Başkanımız Kenan Yılmaz, Karabük’te sosyal ve kültürel etkinlikleri artırmak adına yıl boyunca farklı alanlarda turnuvalar düzenleyeceklerini ve bu etkinlikleri şehir geneline yaymayı hedeflediklerini belirtti.