28 Şubat 2018

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, KAPLAN AİLESİNİN EVİNE MİSAFİR OLDU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Bursa’da örgütlü olduğumuz Mastaş’da çalışan üyemizin evine misafir oldu. 

Genel Başkanımız Değirmenci, Mastaş’da alınteri akıtan kadın üyemiz Emine Kaplan ve eşi İzzet Kaplan çiftinin Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bulunan evine giderek, akşam yemeği yedi, üyemiz ve ailesiyle çay içip sohbet etti.

Genel Başkanımız Değirmenci’ye ziyaretinde Bursa Şube Başkanımız Mustafa Çölcü ve şube yöneticilerimiz ile işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. 

İçtenlikle karşılayıp, kendilerini ağırladıkları için Kaplan ailesine teşekkür eden Genel Başkanımız Değirmenci, “ Mastaş’da da görüp, elini sıktığımız üyemiz Emine hanımı ve değerli ailesini evinde de ziyaret etmekten dolayı büyük mutluluk duydum. Bizlere kapılarını ve sofralarını açmakla kalmayıp, gönüllerinde açan Kaplan ailesine teşekkür ediyorum” dedi. 

“Sendikamızın Genel Başkanının evimize gelmiş olduğuna halen inanamıyoruz” diyen Emine ve İzzet Kaplan çifti ise, “Çalışma şartlarımızın iyileştirilmesi için çabalayan ve yoğun mesailerini içinde bizlere zaman ayırarak, evimize kadar gelen Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye minnettarız” diye konuştular.