6 Nisan 2018

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, İSKENDERUN ŞUBE TEMSİLCİLER MECLİSİNE KATILDI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, İskenderun Şubemizin Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Genel Mali Sekreterimiz Bayram Altun’un katıldığı Temsilciler Meclisinde, İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Güngör ve şube yönetimi ile sendika temsilcilerimiz, şube disiplin ve denetleme kurulu üyelerimiz hazır bulundu. 

Toplantıda konuşan Genel Başkanımız Değirmenci, “Delege seçim süreci ve ardından Şube Genel Kurulunuzda sergilemiş olduğunuz birlik ve beraberlik tablosu bizleri gerçekten çok mutlu etti. Geçmişte yaşadığımız sıkıntıların, acıların üzerine bir sünger çektik. Şimdi yeni bir dönem başladı. Hiçbir ideolojik saplantıya takılmadan, ayrımcılık yapmadan bölgemizdeki bütün üyelerimizin hizmetkârlığını yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 


“ Büyük acılar yaşadığımız İSDEMİR’de bugün yemekhaneye girip üyelerimizle buluşup, hasbihal edebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz” diyen Değirmenci, “Burada daha güzel günleri inşa etmeye talibiz. Burada iş barışının ve huzurun kalıcı olması için sizlerle birlikte yılmadan usanmadan çalışacağız. Siz temsilci kardeşlerimin işyerinde önemli bir vazifesi bulunmaktadır. Bu sorumluluk ve bilinçle, çalışmalarımıza büyük katkı sağlayacağınıza olan inancım tamdır” ifadelerini kullandı. 

Toplantının sonunda kısa bir konuşma yapan Şube Başkanımız Mehmet Güngör ise, genel merkez yöneticilerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Geçtiğimiz ay, şube kongremizi birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte üyelerimize hizmet etme konusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yeni dönem herkese hayırlı olsun. Üyelerimizin refah ve mutluluğu için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.