20 Nisan 2017

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, GEDİK DÖKÜM’Ü ZİYARET ETTİ


Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren örgütlü olduğumuz işyerimiz Gedik Döküm’deki üyelerimizi ziyaret etti.

İstanbul 2 Nolu Şube Başkanımız Hasan Şam ve Şube Sekreterimiz Şakir Süyüm ile sendika temsilcilerimizin hazır bulunduğu ziyaret, Gedik Döküm İnsan Kaynakları ve İdari İşler Müdürü Necip Çay ile yapılan görüşmeyle başladı.

Gedik Döküm’ün çalışmalarına ilişkin bilgiler alan Genel Başkanımız Değirmenci, “Bizler işvereniyle işçisiyle sendikasıyla Gedik Döküm’ü büyütmek için çalışmalıyız. Pasta büyüdükten sonra paylaşması kolay olur. Ama öncesinde herkesin özverili olarak çalışması gerekiyor” ifadelerini kullandı.

 

Genel Başkanımız Değirmenci, daha sonra fabrika sahasına inerek, tezgah başındaki üyelerimizle tek tek tokalaşıp, sohbet etti.

Yaklaşan Toplu İş Sözleşmesi(TİS) görüşmeleri öncesinde bu ziyaretin daha bir anlamlı olduğunu kaydeden Değirmenci, üyelerimize ‘Temsilcilerimizin ve şube yönetiminin sizlerle yapacağı istişareler sonucunda ve Genel Merkez olarak bizlerin de desteği ile sizleri memnun edecek bir TİS imzalayacağız” diye konuştu.