10 Ocak 2019

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, GEBZE ŞUBEMİZİN YENİ YERİNİN AÇILIŞINI YAPIP TEMSİLCİLER MECLİSİNE KATILDI

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, geçtiğimiz aylarda Gebze Şubemizin satın alınan yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirerek burada temsilciler meclisi toplantısına katıldı. 

İlk olarak Genel Başkanımız Değirmenci, Gebze şubemizin yeni hizmet yerinin açılışını yaptı. 

Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç ile şube yöneticilerimiz ve işyeri temsilcilerimizin hazır bulunduğu açılışta, Değirmenci pasta keserek yeni yerin başta üyelerimiz olmak üzere tüm teşkilata hayırlı olması temennisinde bulundu.


Açılışın ardından Değirmenci, şube temsilciler meclisi toplantısına katılarak sendikal faaliyetlere ilişkin bir konuşma yapıp şube yönetimimiz ve temsilcilerimizle görüş alışverişinde bulundu. 

Genel Başkanımız Değirmenci, ‘Yeni dönemde uygulamaya koyduğumuz projelerle, verdiğimiz eğitimlerle, hayata geçireceğimiz faaliyetlerle slogancı bir sendikacılıktan uzak durarak, sendikacılığa yeni bir soluk getirdik. Ayrıca üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeni Genel Merkez binamızın yapımı hızla devam ediyor. Başta Gebze şubemiz olmak üzere kirada olan şubelerimize yeni yerlerini satın aldık. Bu yeni yerler gönüller yapmak için çıktığımız bu yolda birer kale olduğu gibi, üyelerimizin de kendilerini güvende hissedecekleri bir sığınak olacaktır.’ dedi. 

Şube Başkanımız Koç ise Gebze şube için satın alınan bu yeni hizmet yeri dolayısıyla Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’ye teşekkür ederek şubenin faaliyetlerini ve sahadaki yaptıkları çalışmaları anlattı.

Toplantı, işyeri temsilcilerimizin söz almasının ardından son buldu.