14 Mart 2018

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ GEBZE ŞUBEMİZİN TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI

Sendikamız Genel Başkanı Yunus Değirmenci Gebze Şubesi Temsilciler Meclisi toplantısına katıldı.

Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç ile şube yönetimi ve işyeri temsilcilerimizin hazır bulunduğu toplantıda, Genel Başkanımız Değirmenci, sendikal çalışmalar, üyelerimizin talep ve beklentileri gibi birçok konuda açıklamalarda bulundu. 


Değirmenci, işyeri temsilcilerinin, üyelerimiz ile sendikamız ve işveren arasında köprü vazife gördüğünü, bu nedenle temsilcilerin büyük bir sorumluluk taşıdığını ifade etti. 

Çelik-İş Sendikasının, her geçen gün büyüyerek yoluna devam ettiğini kaydeden Değirmenci, diğer bölgelerde olduğu gibi Gebze’de de sağlanmış olan huzur ve barış ortamına verdikleri katkılardan dolayı şube yönetimine ve temsilcilere teşekkür etti. 

İşyeri temsilcilerimizin görüşlerini dile getirdiği toplantıda, Şube Başkanımız Koç da, şubenin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.


Toplantının sonunda, geçtiğimiz günlerde imzalanan MESS grup toplu iş sözleşmesinde elde edilen kazanımlar nedeniyle Gebze MMK Metalurji işyeri temsilcilerimiz, Genel Başkanımız Değirmenci’ye isminin yazılı olduğu seramik süs tabağı hediye ettiler.