21 Nisan 2017

GENEL BAŞKANIMIZ DEĞİRMENCİ, DEMİRSAN’IN GECE VARDİYASINDA ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

 

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Gebze-Dilovası’nda faaliyet gösteren örgütlü işyerimiz Demirsan Haddecilik A.Ş.’nin 24.00-08.00 saatlerini kapsayan gece vardiyasında üyelerimizi ziyaret etti.

Gece 01.00 civarında fabrika sahasına giriş yapan Genel Başkanımız Değirmenci, buradaki üyelerimizle tek tek tokalaşarak, sohbet etti.

Ziyarette, Gebze Şube Başkanımız Şerafettin Koç, Şube Sekreterimiz Rafet Gündoğan, Şube Mali Sekreterimiz Ömer Baydili ve sendika temsilcilerimiz hazır bulundu.

Genel Başkanımız Değirmenci’yi karşılarından gören üyelerimiz büyük bir şaşkınlık yaşarken, yapılan bu ziyaretten çok etkilendiklerini ve memnuniyet duyduklarını Değirmenci’ye illetti.

Her üyemiz ile ayrı ayrı ilgilenen Değirmenci, üyelerimizle çay içerek, onların talep ve beklentilerini dinledi.

Değirmenci, “Gecenin bu karanlığını kızgın demirlerin ışığı ile aydınlatan siz değerli üyelerimiz, ailelerinizin geçimini sağlamak için bu saatte çalışarak çok kutsal bir işin altına imza atıyorsunuz” dedi.

Ziyaret dolayısıyla Genel Başkanımız Değirmenci’ye teşekkür eden üyelerimiz ise “Gecenin bu saatinde sendika yöneticilerimizi, hele ki Genel Başkanımızı karşımızda görmek bizleri çok mutlu etti. Yalnız olmadığımızı, sendikamızın bizim için çalıştığını bilmek ve hissetmek memnuniyet verici. Bu tür güzel faaliyetler motivasyonumuzu artıyor” ifadelerini kullandı.