5 Şubat 2021

GENEL BAŞKANIMIZ BEKAERT TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNİ ÜYELERİMİZLE PASTA KESEREK KUTLADI


Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Kocaeli Kartepe’de faaliyet gösteren Bekaert Kartepe Çelik Kord A.Ş.’de alınteri akıtan üyelerimiz adına imzalanan toplu iş sözleşmesini, üyelerimizle pasta keserek kutladı.

Birçok maddi ve sosyal kazanımın yer aldığı Bekaert toplu iş sözleşmesi için fabrika bahçesinde imza töreni düzenlendi.

Fabrika bahçesinde üyelerimizin coşkulu sloganları, konfeti ve meşaleleriyle karşılanan Genel Başkanımız Değirmenci, üyelerimize sevgi gösterisinden dolayı teşekkür etti.

Törene Genel Başkanımız Değirmenci’nin yanı sıra Gene Müdür Hakan Saner, Kocaeli Bölge Başkanımız Arif Çolak ve işyeri temsilcilerimiz ile üyelerimiz katıldı.


Törende yaptığı konuşmada toplu iş sözleşmesinin başta üyelerimiz olmak üzere işyerine ve sendikamıza hayırlar getirmesini dileyen Genel Başkanımız Değirmenci, “Sizleri mutlu etmek, sizlere huzurlu bir çalışma ortamı sağlamak için canla başla çalışıyoruz. İşyerimizi her geçen gün daha da fazla büyütüyor, işyerimizi büyüttükçe de emekçiler olarak aldığımız payımızı da büyütüyoruz. Pandemi koşullarına rağmen işinize, işyerinize sahip çıkıp, emeğinizi ortaya koyduğunuz için sizlerle ne kadar gurur duysak azdır” diye konuştu.

Genel Müdür Saner ise fabrikadaki birlik ve beraberlik ortamından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek, üyelerimize ve sendikamıza özveri çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Konuşmaların ardından toplu iş sözleşmesini kutlamak için pasta kesilmesinin ardından program sona erdi.