20 Eylül 2019

GENEL BAŞKANIMIZ ADANA ve MERSİN’DEKİ ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve beraberindeki Genel Sekreterimiz Hicret Bozuklu ile birlikte Adana ve Mersin’deki üyelerimizi tezgah başında ziyaret etti. 

Genel Başkanımız Değirmenci’ye Adana Şube Başkanımız Sedat Aydın ve şube yöneticilerinin yanı sıra işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. 

Genel Başkanımız Değirmenci’nin programı ilk olarak Mersin Tarsus’ta faaliyet gösteren HDM Çelik Boru’daki üyelerimizi ziyaretiyle başladı.

HDM’deki üyelerimizle işyeri yemekhanesinde bir araya gelen, onların talep ve beklentilerini dinleyen Değirmenci, buradaki iş barışını, huzur ve mutluluğu daha da artırmak için var güçleriyle çalıştıklarını ifade etti.


Değirmenci, HDM Çelik Boru’nun işveren vekilleriyle de bir araya gelerek, işyerinin mevcut durumunu ve ülkemizdeki ekonomik gelişmeleri ele aldı.

Değirmenci ve Bozoklu daha sonra, Adana faaliyet gösteren otobüs ve midibüs üretiminde dünya markası olan TEMSA’yı ziyaret ederek, buradaki üyelerimizle kucaklaştı.

TEMSA’daki tüm üretim hatlarını gezerek, üyelerimizle sohbet eden Değirmenci, TEMSA işçisinin huzurunu, refahını her şeyden çok önemsediklerini ve TEMSA işçisiyle bir araya gelmiş olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. 


TEMSA’nın işveren vekilleriyle de görüşen Değirmenci, üretim ve mevcut çalışma düzeni başta olmak üzere burada da birçok konu hakkında bilgi alışverişinde bulundu.