5 Ağustos 2022

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ BAYSAL VE GENEL SEKRETERİMİZ ÇOLAK’TAN THY TEKNİK A.Ş’YE ZİYARET


Sendikamızın Genel Başkan Yardımcısı Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak, binlerce üyemizin alın teri akıttığı THY TEKNİK A.Ş. işyerimizin işveren vekillerine nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Sendikamızın 16-17 Temmuz tarihinde yapılan 15.Olağan Genel Kurulu sonrasında Genel Başkan Yardımcımız Baysal ve Genel Sekreterimiz Çolak, THY TEKNİK Genel Müdürü Mikail Akbulut’u ve Genel Müdür Yardımcısı Dr. Zekeriya Demir’i makamında ziyaret etti.Baysal ve Çolak, sendikamızın yeni dönemde üyelerimizin hak ve menfaatlerinin korunup geliştirilmesi, talep ve beklentilerinin karşılanması, güçlü bir iletişim ile daha uyumlu bir çalışma düzeninin yakalanması için görüşlerini ifade ettiler.
Baysal ve Çolak, oldukça verimli geçen görüşmede THY TEKNİK A.Ş işyerimizde iş barışı ve huzurunun temeni için sendika olarak her zaman işbirliğine hazır olduklarını belirttiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Akbulut ise, THY TEKNİK A.Ş’de çalışanların refah ve mutluluğu için Sendikamız Özçelik-İş Sendikası ile işbirliğini ve iletişimi önemsediklerini kaydetti.

Genel Başkan Yardımcımız Baysal’ın hediye takdimiyle ziyaret son buldu.