13 Eylül 2022

GEBZE ŞUBEMİZDEN GENEL MERKEZİMİZE COŞKULU ZİYARET

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15. Olağan Genel Kurulu sonrasında genel merkezimize yapılan hayırlı olsun ziyaretleri hızla devam ederken, Gebze Şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimizden genel merkezimize coşkulu bir ziyaret gerçekleştirildi.

“Yunus Başkan Nerede, Biz oradayız”, “Gebze seninle gurur duyuyor”, “Dik dur eğilme, teşkilat seninle” sloganları atarak Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuzla bir araya gelen Gebze Şubemiz, heyecan ve coşkularını dile getirdiler.

Buluşmanın ardından Genel Başkanımız Yunus Değirmenci’nin yanı sıra Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Şerafettin Koç ve Genel Sekreterimizin de yer aldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Gebze şubemizin yaptığı çalışmalar ve bölgedeki işyerlerimizdeki mevcut durum başta olmak üzere birçok sendikal faaliyetimiz ele alındı.

Toplantıda ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkanımız Yunus Değirmenci, Gebze ve bölgesinin sendikamızın büyümesi açısından büyük bir öneme sahip olduğunu, bölgedeki üyelerimizin talep ve beklentilerinin karşılanması için de canla başla mücadele ettiklerini ifade etti.

Toplantıda Şube Sekreterimiz Selçuk Durmuş ise, yeni dönemin hayırlı olmasını dileyerek, Genel Başkanımız Değirmenci’ye ve Genel Yönetim Kurulumuza dün olduğu gibi bugün de yarın da tam destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini kaydetti.