10 Ağustos 2022

GEBZE, İSTANBUL 1 VE 2 NOLU ŞUBELERİMİZ İLE KOCAELİ BÖLGE BAŞKANLIĞIMIZDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sendikamızın 16-17 Temmuz 2022 tarihinde yapılan 15.Olağan Genel Kurulu sonrası teşkilatımızın genel yönetim kurulumuza başlatmış olduğu ziyaretçi akını devam ediyor.

Bu kapsamda Gebze, İstanbul 1 Nolu, İstanbul 2 Nolu Şube yönetimlerimiz ile Kocaeli Bölge Başkanlığımız, Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ile Genel Başkan Yardımcılarımız Bayram Altun, Mustafa Kılıç, Aydın Baysal ve Genel Sekreterimiz Ahmet Çolak’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

İlk olarak İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Hasan Şam ve yönetimiyle bir araya gelen Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, sendikal faaliyetlerimize ve yeni döneme ilişkin çalışmalara yönelik şubemizle istişarelerde bulundu.

Daha sonra hayırlı olsun temennisinde bulunmak için genel merkezimize gelen İstanbul 1 Nolu Şube yönetimimizi ağırlayan Genel Yönetim Kurulumuz, şube yönetimimizle üyelerimizin refah ve mutluluklarına yönelik verimli bir sohbet gerçekleştirdi.

Ardından hayırlı olsun dileklerini ileten Gebze Şube yönetimimizle buluşan Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Yönetim Kurulumuz, bölgedeki üyelerimizin hak ve menfaatlerinin artırılmasına yönelik olarak görüş alışverişinde bulundu.

Kocaeli Bölge Başkanımız Arif Çolak ve ekibiyle de bir araya gelen Genel Yönetim Kurulumuz, emekçilere hizmet yolunda sendikamızın çalışmalarını ve faaliyetlerini değerlendirdi.

Son olarak Genel Disiplin Kurulu Başkanımız Hayrettin Acar ve Avrupa ile Anadolu Havacılık Şubelerimize bağlı teşkilat mensuplarımızla THY TEKNİK A.Ş. işyerimizdeki çalışmalara ilişkin sohbet eden Genel Yönetim Kurulumuz, işyerimizdeki üyelerimizin mevcut durumu ele aldı.

Hediye takdimlerinin ardından ziyaretler son buldu.