25 Eylül 2020

EĞİTİM PROJEMİZ ADANA’DAKİ ÜYELERİMİZİN KATILIMIYLA YAPILDI

Geçtiğimiz haftalarda İskenderun,Kayseri, Gebze, İstanbul 1 Nolu ve 2 Nolu Şubelerimize bağlı işyerlerindeki üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimiz, bu hafta Adana şubemize bağlı işyerlerindeki üyelerimizle yapıldı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca desteklenen ve Sendikamız Özçelik-İş tarafından uygulamaya konulan ‘Metal Sektörü Çalışanlarının Güvenlik Kültürünü Eğitim Yoluyla Arttırma Projesi’ 22-23 Eylül 2020 tarihlerinde Adana şubemizdeki üyelerimize yönelik gerçekleştirildi.

Eğitim toplantılarına Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Adana Şube Başkanımız Sedat Aydın ve şube yöneticilerimiz ile Proje Koordinatörümüz Pınar Özcan, Proje Asistanımız Meltem Toraman Soğuksu, eğitmenlerimiz, temsilcilerimiz ve üyelerimiz katılım sağladı.

Eğitim projemizin açılış toplantısında bir konuşma yapan Genel Başkanımız Değirmenci, pandemi sürecinde çalışma hayatında yaşanan gelişmelerden sendikal çalışmalara ve metal sektörüne kadar birçok konu başlığında açıklamalarda bulundu. 


Projenin iş kazalarının önlenmesi noktasında büyük önem arz ettiğini kaydeden Değirmenci, “Üyelerimizin huzuruna, sağlığına ve mutluluğuna yönelik olarak projelerimizi aralıksız uygulamaya devam edeceğiz” dedi.

Toplantıda söz alan Şube Başkanımız Aydın ise, satın alınan yeni şube yeri için genel başkanımıza teşekkür ederken, eğitim projenin hayata geçirilmiş olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan konuşmalarında ardından başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere birçok konuda üyelerimizin kişisel gelişimine katkı sunacak eğitimler verildi.