4 Haziran 2021

DEĞİRMENCİ VE ÖNER SAKARYA’DAKİ ÜYELERİMİZİ TEZGÂH BAŞLARINDA ZİYARET ETTİ

İstanbul teşkilatlarımızı ziyaret eden Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcımız Ferhan Öner, Sakarya’daki örgütlü işyerlerimizdeki üyelerimiz ve işveren vekilleriyle bir araya geldi.

Genel Başkanımız Değirmenci ve Öner, Sakarya Şube Başkanımız Rıfat Kurt ile birlikte, ilk olarak daha önceki adı Alimex Alüminyum olan Sunparaside işyerindeki üyelerimizi tezgah başlarında ziyaret etti.

Pandemi yasaklarının esnetilmesiyle birlikte Sunparaside emekçileriyle bir araya gelen Değirmenci, üyelerimizle tek tek sohbet ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Değirmenci başkanlığındaki heyetimiz, daha sonra Sunparaside Genel Müdürü Çağatay Bölükbaşı’nı ziyaret ederek, işyerinin ve üyelerimizin mevcut durumundan metal sektöründeki gelişmelere kadar birçok konuda istişarede bulundu.


Bu ziyaretlerin ardından, geçtiğimiz günlerde ilk toplu iş sözleşmelerine kavuşan Daikın’daki üyelerimizi tezgah başlarında ziyaret eden Genel Başkanımız Yunus Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcımız Öner, üyelerimize toplu iş sözleşmesinin hayırlı olmasını dileklerini iletti.

Değirmenci, Öner ve Şube Başkanımız Kurt ile birlikte Daikın Genel Müdür Yardımcısı Cemil Yiğit ile bir araya gelerek, üyelerimizin ve işyerimizin geleceğine ilişkin verimli bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyarette Değirmenci, Genel Müdür Yiğit’e el yapımı Kuran-ı Kerim hediye etti.