30 Eylül 2022

DEĞİRMENCİ VE KOÇ, BALDUR VE BBS PANO’DAKİ ÜYELERİMİZLE BULUŞTU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcımız Şerafettin Koç, Gebze Şubemize bağlı Baldur Süspansiyon ve BBS Pano işyerlerimizdeki üyelerimizi tezgah başlarında ziyaret etti.

Bu kapsamda Gebze Şube Sekreterimiz Selçuk Durmuş ve şube yöneticileri ile işyeri temsilcilerimizin eşlik ettiği ziyaret kapsamında Genel Başkanımız Değirmenci ve Yardımcısı Koç, ilk olarak Kocaeli Çayırova’da faaliyet gösteren Baldur Süspansiyon’daki üyelerimizle düzenlenen motivasyon yemeğinde ve tezgah başlarında bir araya geldi. Üyelerimizle tek tek sohbet eden Değirmenci ve Koç, üyelerimizin talep ve beklentilerini dinleyerek sohbet etti.

Fabrika bahçesinde düzenlenen motivasyon yemeğinde kısa bir konuşma da yapan Değirmenci, “Yakın zamanda Sendikamız şemsiyesi altına girmiş olmanızdan ve bugün sizlerle burada buluşuyor olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. İşçi-işveren-sendika üçgeninde inşallah en kısa zamanda hak ve menfaatlerinizin daha da arttığınına şahit olacaksınız. Bunu hep birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Daha sonra Baldur Süspansiyon’un Genel Müdürü Juan Carlos Alonso ile İnsan Kaynakları Müdürü Adem Ateş’i ziyaret eden Değirmenci ve Koç, burada da üyelerimizin hak ve menfaatlerinin artırılmasından otomotiv sektöründeki gelişmelere kadar birçok konuyu ele aldı.
Bu ziyaretin ardından BBS Pano işyerimizdeki üyelerimizi de ziyaret eden Değirmenci ve Koç, üyelerimizle işyerinin mevcut durumundan talep ve beklentilerine kadar birçok konuda samimi bir ortamda sohbet etti.

Ziyaretin ardından BBS Pano işverenleri Turgut Uyar ve Salim Şener ile bir araya gelen Değirmenci ve Koç, burada işveren tarafıyla görüş alışverişinde bulundu.