3 Ekim 2022

DEĞİRMENCİ VE ALTUN İSKENDERUN TEŞKİLATIMIZLA BULUŞTU

Sendikamızın Genel Başkanı Yunus Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcımız Bayram Altun, İskenderun teşkilatımızla bir araya geldi.

“Güçlü başkan, güçlü sendika’ sloganlarıyla coşkulu bir şekilde karşılanan Genel Başkanımız Değirmenci ve Genel Başkan Yardımcımız Altun, İskenderun Şube Başkanımız Mehmet Güngör ve işyeri temsilcilerimizle şube binasının toplantı salonunda verimli bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda bölgedeki örgütlü işyerlerimizdeki üyelerimizin talep ve beklentilerinden metal sektöründeki gelişmelere ve ülke ekonomisine kadar birçok konuda değerlendirme yapıldı.

İskenderun teşkilatıyla bir araya gelmiş olmanın memnuniyetini yaşadığını ifade eden Değirmenci, toplantıda yaklaşan İSDEMİR toplu iş sözleşme sürecine de değinerek “İSDEMİR Toplu iş sözleşme taslağımız, sahadan aldığımız bilgiler, işyerimizin mevcut durumu ve ülke ekonomimizdeki gelişmeler ışığında hazırlanıyor. İnanıyorum ki, daha önce olduğu bu süreçten de alnımızın akıyla çıkmayı başaracağız ve kazanımlarla dolu bir toplu iş sözleşmesini üyelerimize hediye edeceğiz” dedi.
Şube başkanımızın ve temsilcilerimizin de söz alarak görüşlerini açıkladığı toplantıda birlik ve beraberlik içerisinde mücadele edilmesi mesajı öne çıktı.

İSDEMİR GENEL MÜDÜRÜNE ZİYARET

İskenderun temasları kapsamında Değirmenci ve Altun İskenderun Şubemizle birlikte, geçtiğimiz günlerde İSDEMİR Genel Müdürü olarak atanan Salih Cem Oral’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyarette İSDEMİR’deki üyelerimizin refah ve mutluluğu başta olmak üzere birçok konu ele alınırken, yeni dönemde yapılacak çalışmalar da istişare edildi.

Değirmenci, Genel Müdür Oral başarı temennisinde bulunarak, İSDEMİR çalışanı üyelerimizin hak ve menfaatlerinin artırılması için her daim iletişime açık olduklarını ifade etti.